Dorost na vítězství čeká

HázenáVstup do nové sezóny se našemu dorostu nevydařil. Nemocemi sužované družstvo dvakrát prohrálo a svými výkony především zklamalo samo sebe.

TJ Košutka Plzeň – 1.HK Dvůr Králové n/L 27 : 25 ( 13 : 13 )

Bez Lukáše Pichy a Matěje Vitouška sehráli naši dorostenci v Plzni vyrovnané utkání. Domácí si po celý zápas udržovali mírné vedení a po zbytečných chybách v obraně našeho družstva v závěru, zaslouženě zvítězili.

Sestava a branky našeho družstva:
Kirschbaum Jan 11, Neumann Jan 7, Čipera Josef 6, Hynek Lukáš 1, Koblasa Rudolf, Jirousek Dominik, Bonaventura Pavel, Janeba Marek a brankář Vitvar Jan

Trenéři: Falta Miloslav a Picha Daniel

ELP Jablonec – 1.HK Dvůr Králové n/L 33 : 22 ( 13 : 7 )

Úvod utkání vyšel našim dorostencům výborně a po pěkných kombinacích se ujali vedení 3:1.
Bohužel další brankové šance po dobře sehraných signálech a kombinacích přestali proměňovat, a tak umožnili domácím vrátit se do hry. Po našich hrubých chybách v obraně se trpělivou hrou dostali Jablonečtí do vedení a svůj náskok postupně navyšovali. V dalším průběhu zápasu byl pro naše chlapce nepřekonatelnou překážkou domácí brankář, který dokázal zlikvidoval i ty naše nejvyloženější brankové příležitosti, a tak o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Sestava a branky našeho družstva:
Picha Lukáš 7, Neumann Jan 5, Kirschbaum Jan 3, Vioušek Matěj 3,Janeba Marek 2, Hynek Lukáš 1, Koblasa Rudolf 1, Bonaventura Pavel a brankář Vitvar Jan

Trenéři: Falta Miloslav a Picha Daniel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *