4. kolo turnajů st. žáků

HázenáV sobotu 10.11.2012 absolvovali starší žáci svůj poslední turnaj v podzimní části a to v Turnově.

K turnaji jsme odjeli pouze s 6 hráči do pole a 2 gólmany. V prvním zápase s HK jsme prohráli již 1. poločas o 3 branky a ve druhém se nám již nepodařilo rozdíl stáhnout. Nastřelili jsme několik tyček a také nám v brance citelně chyběl nemocný Milan Bouz. Navíc více než polovinu 2. poločasu jsme hráli pouze v 5 hráčích, kdy po necitlivém faulu odměněném přímou červenou kartou, se dával do kupy Petr Voňka.
Soupeře z Náchoda jsme podcenili a prohrávali od samého začátku. Po poločasové domluvě však kluci zabrali a zápas vyhráli.
Zápas s Libercem byl od samého začatku velmi vyrovnaný. Poté co Liberec opět přistoupil k osobní obraně všech hráčů, měli kluci problémy a poločas prohráli o 5 branek. Ve druhém poločase se kluci dali do pohybu a zápas dovedli do vítězného konce. V posledním zápase se již projevila únava a také věk soupeře. Domácí mladší dorost nás jednoznačně přehrál.

Celkově jsme nastříleli 55 a obdrželi 64 branek.

1HKDK Hradec Králové 11:14
1HKDK Turnov 5:14
Liberec 1HKDK 19:20
Náchod 1HKDK 17:19

Soupiska a vstřelené branky:
Petr Voňka (24), David Šeba  (15), Matěj Šturm (6), Dan Balla (6), Matyáš Hampl (3), Jakub Raitr (1), Lukáš Jager, Matyáš Sika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *