St. žáci odstartovali kvalifikaci o žákovskou ligu

HázenáV neděli 18.11.2012 absolvovali starší žáci kvalifikační turnaj Královéhradeckého kraje o účast v celostátní Žákovské lize. Turnaje se zúčastnily týmy Hradce Králové, Jičína a Dvora Králové. Náchod účast odřekl.

Hned v prvním zápase naši kluci hráli s domácím Hradcem a zápas byl až do poslední minuty velmi vyrovnaný. Minutu před koncem, kdy domácí vedli o 1 gól, jsme bohužel neproměnili jasnou gólovou šanci a při následné osobní obraně inkasovali.

Ve druhém zápase s Jičínem jsme se nedokázali vyrovnat s dobře disponovanými spojkami soupeře, navíc jsme ztráceli v útoku míče vlastními chybami a nedokázali ubránit rychlé protiútoky. Soupeř prokázal o třídu lepší kvalitu.

Kluci skončili na třetím místě a spolu s HK si zahrají další kvalifikační turnaj spolu s týmy z Vysočiny o postup do 1.kola Žákovské ligy, kam již přímo postoupil Jičín. Tento turnaj by se měl odehrát na naší palubovce o víkendu 8.-9.12.2012.

Celkově jsme ve 2 zápasech nastříleli 33 a obdrželi 49 branek.

Výsledky zápasů:

1HKDK – Slavia Hradec Králové 22 : 20 (12 : 10)
1HKDK – HBC Ronal Jičín 13 : 27 ( 7 : 16)

Soupiska a vstřelené branky: Petr Voňka (10), Matěj Šturm (9), David Šeba (8), Filip Šturm (2) ,Matyáš Hampl (2), Dan Balla (1), Jakub Raitr (1) a Bouz Milan v brance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *