Překvapení se nekonalo

HázenáV neděli naši hráči zajížděli na půdu zatím neporažené SK Prahy 4. Tým, který má ve svém kádru spoustu bývalých výborných hráčů s extraligovými zkušenostmi, za zmínku stojí například současný trenér Dukly Praha Pavel Pauza, Martin Půta, nebo Jan Vtípil, se již několik let po sobě pohybuje na prvním místě 2. ligy. K utkání s námi nemohli odcestovat zkušení hráči Daniel Fiedor a Miloslav Jůza.

10. kolo 2. ligy mužů

SK Praha 4 – 1.HK Dvůr Králové 32:22 (16:10)

V úvodu utkání jsme se rychle ujali vedení 2:0, pak ovšem převzalo zkušené družstvo Prahy 4 iniciativu a odskočilo nám až na rozdíl 7 branek. Poločas skončil za stavu 16:10 pro domácí.

Ve 2. poločase už domácí kontrolovali hru a nedali nám šanci na korigování skóre a tak přerušili naši čtyř zápasouvou sérii vítězství.

Branky: Tomeš 8/3, Etrich 5, Kulhánek a Zelinka po 4, Junek 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Etrich, Zelinka, Kirschbaum J, Fiedor R., Tomeš, Kulhánek, Junek, Cajthaml, Voňka, Černý

Další nepříjemnou zprávou je, že domácí utkání proti týmu Pardubic, které jsme jasně vyhráli o 9 branek, bylo kontumováno ve prospěch hostů. Důvodem byla propadlá platnost registrace jednoho hráče.

Příští zápas sehrajeme v domácím prostředí tuto sobotu od 17 hodin v hale ve Strži proti týmu HC Kolín.

10. kolo 2. ligy mladšího dorostu

SK Praha 4 – 1.HK Dvůr Králové 32:22 (16:10)

Ani našim dorostencům se o tomto víkendu nevedlo lépe a po delší době prohráli.

Branky: Tomeš 8/3, Etrich 5, Kulhánek a Zelinka po 4, Junek 1

Sestava: Vitvar – Boháč, Koblasa, Janeba, Picha L, Neumann, Jirousek, Bonaventura, Vitoušek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *