Žáci postupují v ŽL dále

HázenáV sobotu 8.12.2012 absolvovali starší žáci kvalifikační turnaj Královéhradeckého kraje a kraje Vysočina o účast v celostátní Žákovské lize, který se konal v naší hale. Turnaje se zúčastnily týmy Hradce Králové, Dvora Králové, Dolní Cerekve a Ledče nad Sázavou.

Hned v prvním zápase naši kluci hráli s Hradcem a nastoupili pouze s 5 hráči v poli. Do branky se postavil Jakub Raitr. Kluci ještě HK v předchozích 5 zápasech neporazili, nicméně velkou bojovností především v obranné činnosti si zaslouženě připsali vítězství.

Ve druhém zápase tým posílil mladší žák Martin Picha a dostavil se i Jára Guzan. Kluci hráli s Dolní Cerekví a zápas se jim tolik nevydařil, ale na vítězství to stačilo.

V posledním zápase jsme se utkali s Ledčí a protože ta prohrála s HK, museli kluci vyhrát, aby se jim nezkomplikoval postup do 1.kola ŽL. V 1.poločase (15min) si kluci udržovali mírný náskok, ale ve druhém už zápas ovládli a zaslouženě zvítězili.

Zajistili si tak postup a nyní budou čekat jaké soupeře jim přidělí los na lednové 1.kolo.

V celém turnaji předvedli kluci chuť po vítězství, na hřišti byly vidět hezké individuální akce, ale i nacvičené kombinace. Všem, kteří absolvovali turnaj téměř bez střídání patří velký dík. Škoda, že někteří hráči dávají z různých důvodů přednost jiné činnosti a někteří s tímto sportem skončili úplně. Kádr je velice úzký a tak je potřeba zvlášť poděkovat mladším žákům Martinu Pichovi a Filipu Šturmovi, že se nebáli a přispěli svým výkonem k postupu.

Celkově jsme ve 3 zápasech nastříleli 36 a obdrželi 24 branek.

Výsledky zápasů:
DK – HK 10 : 8 (6 : 4)
DK – D.Cerekev 10 : 7 ( 4 : 3)
DK – Ledeč 16 : 9 (7 : 5)

Soupiska a vstřelené branky:
Petr Voňka (20), David Šeba (8), Dan Balla (5), Matěj Šturm (2), Jaroslav Guzan (1), Filip Šturm, Martin Picha a Jakub Raitr v brance

1 thought on “Žáci postupují v ŽL dále”

  1. ecommerce napsal:

    Wow, incredible blog layout! How long have you ever been running a
    blog for? you make running a blog look easy.

    The entire look of your site is great, as smartly
    as the content! You can see similar here najlepszy sklep

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *