Z Boleslavi vezeme „pouze“ bod!

HázenáTuto sobotu byl na programu pouze jeden zápas 2. ligy. Dohrávka 14. kola v Mladé Boleslavi. Utkání dvou na jaře neporažených týmů a statisticky nejlepších obran v soutěži.

Dohrávka 14. kola 2. ligy mužů

TJ AŠ Mladá Boleslav – 1.HK Dvůr Králové 18:18 (9:8)

Ze začátku utkání jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Domácím se však podařilo vzápětí srovnat a poté jsme celý první poločas dotahovali jedno až dvou brankový náskok hráčů Mladé Boleslavi.

Ve druhém poločase se karta obrátila a téměř celou dobu dotahovali náš náskok domácí. Nepodařilo se nám však odskočit na výraznější brankový rozdíl. Zhruba čtyřicet vteřin před koncem jsme se zásluhou Dana Fiedora dostali do dvoubrankového vedení 18:16. Hráči Mládé Boleslavi však v zápětí ránou z velké dálky snížili na jednobrankový rozdíl. Poté domácí nasadili osobní obranu, přes kterou se prosadil Jirka Groh. Při střelbě na brankovišti byl faulován, rána šla pouze do tyče a rozhodčí sedmimetrový hod neodpískali.  Míč se odrazil k domácím hráčům a ti z následného útoku, pár vteřin před koncem srovnali na konečný stav 18:18.

V Boleslavi jsme předvedli náš zatím nejhorší výkon v letošním roce. O lepší výsledek nás připravilo hlavně velké množství technických chyb a nedůraznost v obraně.

Zisk pouze jednoho bodu nás i tak posílá na třetí místo tabulky. Na druhý Jablonec ztrácíme tři body. Příští zápas nás čeká za dva týdny, v sobotu 14.4. přivítáme tým HK Slavia Praha.

Branky: Etrich 4, Fiedor D. 4/1, Zelinka 4/3, Groh, Kotík a Kulhánek po 2

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Zelinka, Kirschbaum Jakub, Fiedor D., Kulhánek, Etrich, Groh, Kotík, Fiedor R., Junek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *