Dva body vezeme i z Pardubic!

HázenáTuto sobotu bylo na programu 18. kolo 2. ligy házené mužů, náš tým zavítal na hřiště Pardubic. Oslabení mladší dorostenci nestačili na vedoucí tým tabulky a v Chrudimi těsně prohráli.

18. kolo 2. ligy mužů

1. HC Pardubice – 1.HK Dvůr Králové 17:30 (11:15)

Kvůli zranění nám chyběl pilíř obrany Jakub Kirschbaum a z různých jiných důvodů s námi nemohli odcestovat ani Michal Junek, Robert Fiedor a Kryštof Černý.

I přes tato oslabení jsme se hned od začátku utkání ujali vedení o jednu až dvě branky. V polovině prvního poločasu se nám podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek a tento rozdíl jsme kontrolovali až do přestávky. Poločas skončil 11:15.

Začátkem druhého poločasu jsme na soupeře „vlétli“ a časové rozmezí do dvacáté minuty jsme vyhráli 11:1. Poté se zápas již spíše dohrával a v poklidu jsme si tak dokráčeli pro další vítězství. Stále tedy držíme jarní neporazitelnost a jednobodový odstup na druhé místo. Přičemž druhý Jablonec má o jeden odehraný zápas více.

Příští sobotu nás čeká, netradičně od 18 hodin, zápas s posledním týmem tabulky Kutnou Horou.

Branky: Fiedor D. a Groh po 6, Kotík 5/1, Tomeš 4/2, Etrich a Zelinka po 3, Kulhánek 2, Gogolák 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Zelinka, Fiedor D., Kulhánek, Etrich, Groh, Kotík, Tomeš, Voňka

2. liga mladších dorostenců

TJ Sokol Chrudim – 1. HK Dvůr Králové 28:25 (15:16)

Dorostenci hráli na půdě lídra tabulky v Chrudimi, kterého v domácím prostředí porazili o jednu branku.

Zápas byl poté ovšem kontumován ve prospěch Chrudimi, jelikož si Chrudim stěžovala, že jeden z hráčů domácích, který musel odejít v polovině zápasu do tanečních, hrál na neplatný registrační průkaz.

I tentokrát se tak čekalo velice napjaté utkání, což se potvrdilo. Naši hráči navíc odcestovali k zápasu oslabeni o Lukáše Pichu a jediného brankáře Honzu Vitvara. Do branky se tak postavil hráč z pole, Ruda Koblasa. Přes to všechno, naši dorostenci vyhráli první poločas 16:15

Ve druhém poločase však domácí zlomili vývoj utkání na svojí stranu a nakonec vyhráli 28:25. Naši hráči přesto zaslouží pochvalu za bojovný výkon!!

Branky: Kirschbaum Jan 9, Neumann 6/2, Vitoušek 5, Voňka 2, Čipera, Janeba a Jirousek po 1

Sestava: Koblasa – Čipera, Hynek, Janeba, Voňka, Kirschbaum Jan, Neumann, Jirousek, Bonaventura, Vitoušek

Další zápas čeká naše dorostence, z důvodu obsazení haly, netradičně tento pátek od 18:15 hodin ve Sportovní hale ZŠ Strž. Soupeřem jim bude tým TJ Sokol Úvaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *