Již jsme druzí!

HázenáTuto sobotu bylo na programu 19. kolo 2. ligy házené mužů, náš tým přivítal v domácím prostředí poslední tým tabulky, Kutnou Horu. Nic jiného než vítězství se nepřipouštělo. Mladší dorostenci v pátek přerušili sérii domácích vítězství a z utkání s Úvaly brali „pouze“ bod.

19. kolo 2. ligy mužů

1.HK Dvůr Králové – TJ Sparta Kutná Hora 33:19 (18:9)

Stále nebyl k dispozici zraněný Jakub Kirschbaum. Zranění Dan Fiedor s Danem Pichou museli utkání sledovat pouze ze střídačky, do utkání nezasáhli a z pracovních a studijních důvodů chyběl také Radim Kulhánek s Kryštofem Černým. Což je vlastně většina našich spojek. Týmu tak musel vypomoci hrající předseda oddílu Martin Voňka a svůj první start za muže si připsal dorostenec Michal Paclík.

V úvodu utkání byla oslabení našeho týmu poměrně znatelná. Se soupeřem jsme se přetahovali o jeden gól a jednu chvíli dokonce hosté z Kutné Hory vedli. Postupem času jsme se však rozehráli a šňůrou deseti branek od 17. do 29. minuty jsme hostům utekli na poločasový výsledek 18:9.

Ve druhém poločase jsme udržovali náš náskok a ve 21. minutě jsme odskočili na největší rozdíl v utkání 31:16. Na hřiště se dostali všichni nezranění hráči na soupisce a z utkání jsme si odnesli dva body za konečné vítězství 33:19. Nejlepším našim střelcem byl opět desetibrankový Tomáš Tomeš.

Díky dalšímu zaváhání Jablonce jsme se před něj posunuli na druhé místo, přičemž máme stále jeden zápas k dobru. Příští neděli hrajeme od 17 hodin na půdě TJ HK Šroubárna Žatec.

Branky: Tomeš 10/1, Zelinka 7, Etrich a Kotík po 5, Groh a Junek po 3

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Zelinka, Fiedor D., Picha D., Etrich, Groh, Kotík, Tomeš, Voňka M., Junek, Fiedor R., Paclík

2. liga mladších dorostenců

1. HK Dvůr Králové – TJ Sokol Úvaly 22:22 (9:11)

Dorostenci odehráli utkání v netradičním čase v pátek od 18:15 hodin a nejspíše se to na hráčích projevilo. Nebyl to ten výkon, na který jsme od nich zvyklí. Přesto si z velmi vyrovnaného zápasu odnáší alespoň bod a drží domácí neporazitelnost.

Branky: Neumann 9/4, Picha L. 4, Kirschbaum Jan a Vitoušek po 3, Hynek 2, Voňka P. 1

Sestava: Vitvar – Hynek, Koblasa, Janeba, Voňka P., Picha L., Kirschbaum Jan, Neumann, Jirousek, Bonaventura, Vitoušek, Vitvar

Další zápas čeká naše dorostence příští sobotu od 15 hodin v Lounech.

5 thoughts on “Již jsme druzí!”

 1. ravionix.shop napsal:

  Wow, fantastic weblog structure! How long have you ever been blogging for?
  you make blogging look easy. The total glance of your
  site is fantastic, let alone the content material! You can see similar here najlepszy sklep

 2. e-commerce napsal:

  I am extremely impressed together with your writing
  skills and also with the structure for your blog. Is that this a paid
  theme or did you customize it your self? Anyway stay up the nice
  high quality writing, it’s rare to peer a great blog like this one these days..
  I saw similar here: Najlepszy sklep

 3. e-commerce napsal:

  Hello! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my
  blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results.
  If you know of any please share. Kudos! You can read similar text here:
  Dobry sklep

 4. It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

 5. Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good gains. If you know of any please share.
  Thanks! You can read similar art here: List of Backlinks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *