9. kolo turnajů starších žáků

HázenáV neděli 19. 5. 2013 proběhl v JABLONCI čtvrtý jarní turnaj starších žáků skupiny B. Turnaje se zúčastnily týmy Dvora Králové, Náchoda, Jablonce, Hradce Králové a mladšího dorostu Náchoda.

V prvním zápase jsme se potkali s domácím týmem Jablonce a měli jsme problém adaptovat se na venkovní hřiště. Klukům sálová obuv na zdejším povrchu hodně klouzala a ztěží jsme vybojovali remizu.

V dalším zápase jsme se již aklimatizovali a s přehledem porazili Náchod. Poté jsme odehráli slušnou partii s jejich mladším dorostem, kde mohl být výsledek příznivější při lepším proměňování brankových příležitostí.

V posledním zápase jsme hráli opět vyrovnaně s Hradcem, nicméně jsme neustále dotahovali. Když se nám to konečně ve druhé půli podařilo a měli jsme jít do vedení, rozhodčí dvakrát za sebou zcela nepochopitelně nepískli jednoznačný sedmimetrový hod. Navíc jsme byli potrestáni 4min trestem pro našeho nejlepšího hráče a bylo po zápase. Je smutné se dívat, jak začínající dvojice rozhodčích pokazí z jakýchkoliv důvodů zápas o něco mladším klukům, než jsou oni sami. Kluci ještě zkorigovali zápas, ale na vítězství to už nestačilo.

Celkově je potřeba říci, že kluci odehráli zatím nejlepší turnaj za krásného počasí na venkovním povrchu s jedním hráčem na střídání. V brance obstojně zaskočil Jakub Raitr, dařilo se Petrovi a Davidovi na spojkách. Všichni hráči skórovali a zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Během celého turnaje neměli na rozdíl od minulých turnajů žádný výpadek a navíc často používali secvičené kombinace. Jisté zlepšení bylo chvílemi vidět i v obranné činnosti.

Výsledky našeho týmu:

1.HK Dvůr Králové – TJ ELP Jablonec                 14:14

1.HK Dvůr Králové – HC TJ Náchod                     18:11

HC TJ Náchod mld – 1.HK Dvůr Kr álové 17:10

Slavia Hradec Králové – 1.HK Dvůr Králové 23:21

Sestava a branky: Raitr Jakub – Voňka Petr (24), Šeba David (20), Balla Dan (8), Šturm Matěj (5), Šturm Filip (3), Hampl Matyáš (2), Picha Martin (1)

Statistiky našich hráčů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *