Sezónu jsme zakončili výhrou!

HázenáTuto sobotu bylo na programu 22. kolo 2. ligy házené mužů, poslední zápas letošní sezony. Náš tým cestoval do Ledče nad Sázavou, kde hraje svá domácí utkání celek HC Kolín.

22. kolo 2. ligy mužů

HC Kolín – 1.HK Dvůr Králové 23:30 (10:12)

Z důvodu zranění nám stále chyběl Dan Fiedor, utkání se také nemohli zúčastnit Kryštof Černý s Michalem Junkem.

Ze začátku zápasu jsme ihned odskočili do tříbrankového vedení, které jsme drželi téměř po celý poločas. Ve 26. minutě byl rozdíl čtyřbrankový, ale domácí ještě do konce prvního poločasu stihli korigovat na 10:12.

V úvodu druhého poločasu se domácím hráčům podařilo sérií tří branek vyrovnat a dokonce se na chvíli dostali do jednobrankového vedení, které jsme ovšem vzápětí opět přelili na svojí stranu. O našem vítězství jsme definitivně rozhodli v rozmezí 43. – 47. minuty, kdy jsme neinkasovali a naopak se nám podařilo vstřelit šest branek. Toto vedení se nám podařilo udržet až do závěru utkání a dokonce jsme ho navýšili až na 8 branek. Zápas nakonec skončil výsledkem 23:30. Náš tým střelecky nejvíce táhl nejlepší střelec týmu, Tomáš Tomeš s 11 brankami.

Vítězstvím jsme tak zakončili velice úspěšnou jarní část sezóny, s bilancí 10 výher, 1 remízy a 0 porážek. Potvrdili jsme druhé místo tabulky, které jsme měli jisté, již před posledním zápasem.

Branky: Tomeš 11/3, Groh 5, Kulhánek 4 Etrich a Fiedor R. po 3, Kirschbaum Jakub a Kotík po 2

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum Jakub, Kulhánek, Groh, Zelinka, Tomeš, Fiedor R., Paclík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *