10. kolo turnajů starších žáků

HázenáV sobotu 1. 6. 2013 proběhl v PARDUBICÍCH pátý a závěrečný jarní turnaj starších žáků skupiny B. Turnaje se zúčastnily týmy Dvora Králové, Náchoda, Jablonce, Pardubic a mladšího dorostu Náchoda.

V prvním zápase jsme se potkali s domácím týmem Pardubic a opět již potřetí v této sezóně jsme nenašli recept na tohoto soupeře a vysoko prohráli. Nedařily se nám kombinace, měli jsme problémy se zpracováním a v obraně jsme propadávali.

V dalším zápase jsme porazili starší žáky Náchoda a poté odehráli vyrovnanou partii s jejich mladším dorostem. V obou zápasech kluci sehráli mnoho kombinací a na rozdíl od zápasu s domácím týmem se klukům dařilo, bojovali a předvedená hra připomínala chvílemi i házenou.

Nakonec jsme přehráli tým Jablonce. V tomto zápase si mladší kluci ve druhém poločase vyzkoušeli hru na postech, které by měli hrát příští sezónu, kdy už z týmu odchází dva nejlepší střelci Petr a David do mladšího dorostu. Obě křídla Filip a Matyáš si zahráli na spojkách a proti Jablonci obstáli.

Celý turnaj odehráli kluci bez střídání a všem patří dík za poctivý přístup během celé sezóny. Sezona skončila. Tým se během ní naučil používat nacvičené kombinace a zlepšil obrannou činnost. Překážkou pro lepší výsledky byl brankářský post, kde zaostáváme za ostatními týmy. Dominik jako mladší žák by mohl být příslibem, ale pouze při poctivé tréninkové práci.

Výsledky našeho týmu:

1.HK Dvůr Králové – 1.HC Pardubice                               9:18

1.HK Dvůr Králové – HC TJ Náchod                                 19:13

HC TJ Náchod mld. – 1.HK Dvůr Králové 21:18

TJ ELP Jablonec nad Nisou – 1.HK Dvůr Králové 25:14

Sestava a branky:

Voňka Petr (31), Šeba David (20), Balla Dan (9), Šturm Filip (5), Hampl Matyáš (4), Raitr Jakub (2) a Jerie Dominik v brance

Statistiky našich hráčů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *