Příprava na 1. ligu zahájena

HázenáJak už jsme Vás informovali dříve, více čtěte zde, díky našemu dobrému umístění ve 2. lize, jsme dostali nabídku účasti v 1. lize, náš klub tuto nabídku využil,to znamená, že v roce našeho 50. výročí založení klubu (mezinárodní házené) se vracíme do 1. ligy. Příprava na novou sezónu tak našemu týmu začala již o dva týdny dříve, než bylo původně plánováno.

Od pondělí jsou naši hráči v plné fyzické přípravě na novou sezonu. Zatím mají za sebou převážně běžeckou část v okolí sportovní haly, na atletickém oválu a dnes je čeká výběh do lesa. Dále naše hráče budou čekat výjezdy na kole, bazén posilovna atd… První část letní přípravy by měla být zakončena tradičním Podzvičinským turnajem 31.8. Po té by se měl tým začít věnovat „házenkářským“ věcem v hale. V jednání je také soustředění týmu u spřáteleného klubu v Itálii.

K prvnímu soutěžnímu zápasu náš tým nastoupí o víkendu 21. – 22.9. Rozpis zveřejníme, co nejdříve to bude možné.
Výraznější posilování družstva se neplánuje, tým by měl zůstat kompletní jako v loňské sezóně a měl by být doplněn o naše dorostence, kteří budou v letošním roce hrát dorosteneckou „extraligu“.

V 1. lize jsme chyběli sice pouhý rok, ale za tuto dobu se stihlo prostřídat velké množství týmů, můžeme se tedy těšit na zatím pro nás neznámé a kvalitní soupeře: ČZ HBC Strakonice 1921, HC Dukla Praha B, Tatran Bohunice. Vrací se tradiční derby s HC TJ Náchod. Dále nás čekají zápasy s TJ Bystřice pod Hostýnem, Sokol Nové Veselí, TJ Praha Chodov, HBC Ronal Jičín B, Lokomotiva louny, Tatran Litovel, HCB OKD Karviná B.

Mapa klubů 1. liga mužů 2013-2014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *