Víc než oslabená sestava v Pardubicích neuspěla

HázenáUtkání 2. kola Českého poháru v Pardubicích bylo ukončeno v čase 19:50 za stavu 3:8 pro 1HKDK. Důvodem byla nezpůsobilost hrací plochy. Utkání se opakovalo v pátek od 18:30 v Pardubicích.

Není to poprvé, co se s týmem Pardubic utkáváme ve 2. kole poháru. V sezóně 2011-2012 jsme s nimi vypadli po porážce 22:27. V loňské sezóně se nám proti nim však dařilo mnohem lépe ve 2. lize. Doma jsme vyhráli 26:17, ač byl zápas poté kontumován ve prospěch Pardubic, a na jejich hřišti dokonce 30:17.

Po sezóně byly naše cesty naprosto odlišné. Zatím co my jsme postoupili do 1. ligy, Pardubice se odhlásily z 2. ligy a v letošním roce budou nastupovat v nižší Inter regionální lize.

1.HC Pardubice se probojovalo do 2. kola vítězstvím nad týmem HC Kolín v poměru 24:19.

Pro náš tým je to poslední ostrá zkouška, před prvoligovou sezónou, která začíná hned následující den, tedy v sobotu od 17 hodin, kdy přivítáme tým TJ Praha Chodov!

K opakovanému utkání dorazila velice oslabená sestava, kdy do pole musel i Martin Babčaník, aby jsme měli potřebný počet hráčů. Pardubicím jsme nakonec podlehli 23:19 (12:9)

Sestava: Šturma – Zelinka, Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum Jakub, Fiedor Daniel, Babčaník

Branky: Kotík 6, Kirschbaum Jakub 5, Fiedor Daniel 4, Gogolák 3, Zelinka 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *