Z Nového Veselí body nevezeme!

HázenáV neděli bylo na programu 2. kolo 1. ligy házené mužů, které nás přivedlo na palubovku loni třetího týmu tabulky, Sokola Nové Veselí. Starší dorostenci po bojovném výkonu nestačili na Frýdek-Místek. Mladší dorostenci s přehledem vyhráli v Třeboni a vedou 2. ligu.

 

 

2. kolo 1. ligy mužů

Sokol Nové Veselí – 1.HK Dvůr Králové 27:20 (15:7)

Utkání se hrálo ve skvělé bouřlivé atmosféře a začátek nám vyšel na jedničku, když v 6. minutě jsme vedli 1:4 a následně ještě 2:5. Pak naši hru ovšem rozhodila dvě vyloučení v krátké době za sebou a domácí sérií sedmi branek za sebou otočili vývoj utkání v jejich prospěch na stav 9:5. Po té se hra opět na moment vyrovnala, než jsme byli opět vyloučeni a posláni dokonce do dvojnásobného oslabení. Domácí toho dokonale využili a posledních pět minut poločasu vyhráli 5:0. Poločas skončil za stavu 15:7 pro domácí.

Ve druhém poločase se už hrála vyrovnaná hra, kterou jsme dokonce vyhráli 13:12. Na nic lepšího než na mírné korigování konečného výsledku to ovšem nestačilo. Největším střeleckým tahounem byl s devíti brankami Radim Kulhánek, ke kterému se bohužel nikdo další výrazněji nepřipojil. V brance zářil Martin Babčaník, který zneškodnil mnoho vyložených příležitostí domácího týmu.

V dalším kole nás čeká tradiční derby s Náchodem, všichni jste srdečně zváni, budeme Vaši podporu potřebovat! Utkání se hraje v sobotu od 17 hodin v hale ve Strži!

Branky: Kulhánek 9, Fiedor 3, Zelinka 2, Tomeš 2/1, Etrich, Gogolák, Kirschbaum Jakub a Kotík po 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum Jakub, Fiedor Daniel, Kulhánek, Junek, Fiedor Robert, Zelinka, Voňka Martin, Tomeš

 

 

1. liga starších dorostenců

HC TJ Náchod – SKP Frýdek-Místek 20:24 (11:11)

Hala ve Strži zažila premiéru nejvyšší dorostenecké soutěže. Náš společný tým s Náchodem přivítal Frýdek-Místek, a ač nebyl výkon našich hráčů špatný, na body to bohužel nestačilo.

Branky: Picha 6/2, Kosinka a Tyler po 4, Čipera a Stára po 2, Hynek a Neumann po 1

Sestava: Vitvar, Cvejn – Hynek, Stára, Kosinka, Paclík, Janeba, Čipera, Šmejkal, Tyler, Neumann, Beránek, Bonaventura, Pich

 

 

2. liga mladších dorostenců

Jiskra Lázně Třeboň – 1.HK Dvůr Králové 23:34 (11:19)

Mladší dorostenci opět jako jediný náš kolektiv o tomto víkendu bodoval. Tentokrát s přehledem zvítězili v Třeboni a dostali se tak na první místo tabulky.

Další zápas na programu v sobotu od 15 hodin, stejně jako muže je čeká derby s Náchodem!

Branky: Picha Lukáš 13/2, Kirschbaum Jan 7, Jirousek 6, Voňka Petr 3/2, Šeba a Veselý po 2, Balla 1

Sestava: Raitr, Jerie – Balla, Šeba, Picha Lukáš, Kirschbaum Jan, Jirousek, Veselý, Voňka Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *