Druhá výhra na sebe nenechala dlouho čekat!

HázenáV neděli bylo na programu 4. kolo 1. ligy házené mužů, které nás zavedlo na palubovku nováčka soutěže, brněnský Tatran Bohunice, který figuroval na čtvrtém místě. Starší dorostenci přivítali v domácím prostředí, které bylo tentokrát v Náchodě, suveréna soutěže SSK Talent Plzeň. Mladší dorostenci jsou stále stoprocentní, dva body vezou z Českých Budějovic.

 

 

4. kolo 1. ligy mužů

Tatran Bohunice – 1.HK Dvůr Králové 15:21 (9:8)

Do Brna s námi po delší pauze odcestoval také Jirka Groh, který je na hostování v extraligovém Jičíně.

V úvodu utkání se domácí dostali do dvoubrankového vedení 2:0, které jsme ale záhy sérií tří branek otočili v náš prospěch a chopili jsme se otěží zápasu. Soupeři jsme odskočili na rozdíl tří branek a zdálo se, že máme hru pod kontrolou. Od 23. minuty jsme však nevstřelili žádnou branku a soupeř naopak skóroval do konce poločasu čtyřikrát. Takže jsme nakonec do kabin odcházeli za stavu 9:8 pro domácí.

Poločasová pauza nám přišla vhod, vše jsme si vyříkali a na soupeře vlítli. Sérií 7 branek jsme opět získali zápas pod naší kontrolu. Vedení jsme navýšili až na šest branek. V úplném závěru domácí ještě zkusili zápas zdramatizovat osobní obranou na všechny hráče. V tento moment se však na půlce hřiště objevil brankář Martin Babčaník, aby vypomohl hráčům v útoku. Dostal se k míči a zaskočená obrana domácích ho nechala dojít až na brankoviště, kde chladnokrevně zakončil střelou do víka. Domácí hráči byli tak opaření, že ani nedokázali vstřelit gól do opuštěné branky. Toto byl rozhodně moment, který se na házenkářských hřištích jen tak nevidí a i díky němu jsme nakonec zápas v klidu dohráli. Vezeme tedy dva velice důležité body!

O tomto víkendu nás čeká další domácí zápas s regionálním rivalem, tentokrát proti juniorce extraligového Jičína. Zápas se hraje v tradiční čas, v sobotu od 17 hodin ve sportovní hale ZŠ Strž. U toho rozhodně nesmíte chybět!

Branky: Groh 6, Etrich 5, Jakub Kirschbaum a Kotík po 3, Tomeš 2/2, Babčaník a Daniel Fiedor po 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum Jakub, Fiedor Daniel, Groh, Kulhánek, Tomeš, Junek, Zelinka

Vyloučení: 1 – 3

Diváků 110

 

 

1. liga starších dorostenců

HC TJ Náchod – SSK Talent Plzeň 28:35 (14:19)

Starším dorostencům se nepodařilo ani na čtvrtý pokus bodovat. Nutno říct, že dnes měli toho nejtěžšího možného soupeře, neporažený SSK Talent Plzeň. Soupeři statečně vzdorovali, ale i přes velice slušný výkon byli nakonec poraženi.

Další utkání sehrají v sobotu od 15 hodin v Ostravě, kde je šance bodovat.

Branky: Pich 9/3, Kosinka 7, Šmejkal 6, Stára 3, Hynek, Neumann a Tyler po 1

Sestava: Cvejn, Vitvar – Hynek, Stára, Kosinka, Paclík, Janeba, Metelka, Šmejkal, Tyler, Neumann, Beránek, Pich

Diváků 30

 

 

2. liga mladších dorostenců

Loko České Budějovice – 1.HK Dvůr Králové 26:31 (11:17)

Mladší dorostenci pokračují ve skvělých výkonech, ze čtyř zápasů mají plný počet bodů. V Českých Budějovicích tým střelecky táhla dvojce Picha, Kirschbaum s devíti brankami.

Další zápas je na programu až v neděli 27.10. od 15 hodin v Pardubicích.

Branky: Jan Kirschbaum a Lukáš Picha po 9, Petr Voňka 7, Jirousek 4, Šeba a Veselý po 1

Sestava: Vitvar, Jerie – Raitr, Balla, Šeba, Picha Lukáš, Kirschbaum Jan, Jirousek, Veselý, Voňka Petr

Diváků 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *