Na Dukle jsme neuspěli

HázenáV sobotu bylo na programu 6. kolo 1. ligy házené mužů, které nás přivedlo na palubovku zálohy dalšího extraligového týmu, nováčka 1. ligy, HC Dukla Praha B. Za domácí tým nastoupilo mnoho hráčů, kteří nastupují i za A tým mužů, mimo jiné také několik našich bývalých hráčů z minulých let. Starší dorost přivítal v domácím prostředí ve Dvoře Králové nad Labem tým Lovosic. Mladší dorost odehrál „zápas podzimu“, dvou neporažených týmů v Pardubicích.

 

 

6. kolo 1. ligy mužů

HC Dukla Praha B – 1.HK Dvůr Králové 26:21 (12:6)

Utkání bylo trošku pikantní tím, že za Duklu nastoupili hráči, kteří působili také v našem dresu, Vojta Bělohlav, Jan Tesař a Janis Aliapulios. Do naší sestavy se po zranění vrátil Tomáš Tomeš a také Jirka Groh.

Tým dorazil do dějiště zápasu 15 minut před úvodním hvizdem. Což se také nejspíš projevilo v úvodu utkání, kdy jsme neproměnili několik vyložených střeleckých příležitostí. Tím jsme hráčům Dukly dovolili jít do vedení 4:1 a následně 7:2. Hra se po té vyrovnala, nám se však do konce poločasu nepodařilo dát víc jak šest branek, což je žalostné číslo.

Ani vstup do druhého poločasu se nám nepovedl. Hráči Dukly vstřelili tři branky v řadě a navýšili svůj náskok až na devět branek. Po té došlo ke zlepšení naší hry, což nás přiblížilo ve 13. minutě na rozdíl šesti branek. Do těsnějšího kontaktu nám však, až na úplný závěr, domácí nedovolili jít. I když jsme druhý poločas o jednu branku vyhráli, na konečné vítězství to stačit nemohlo.

O následujícím víkendu mají házenkářské soutěže pauzu z důvodo reprezentační přestávky. V dalším kole přivítáme poslední B tým extraligového týmu, který v 1. lize působí, HCB OKD Karviná B. Utkání se hraje netradičně v neděli 10.11. od 16 hodin!!!!

Branky: Daniel Fiedor a Groh po 7, Kulhánek a Zelinka po 2, Kotík 2/1, Tomeš 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Černý, Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum Jakub, Fiedor Daniel, Kulhánek, Voňka Martin, Hracha Karel ml., Groh, Zelinka, Tomeš

Vyloučení: 4 – 2

Diváků: 45

 

 

1. liga starších dorostenců

HC TJ Náchod – HK .A.S.A. Město Lovosice 20:34 (5:18)

Starší dorostenci ani v šestém utkání nejvyšší dorostenecké soutěže nezískali jediný bod, nad jejich síly byl tentokrát tým Lovosic.

Další utkání sehrají v neděli 10.11. od 12:30 hodin v Novém Veselí.

Branky: Kosinka 6, Neumann 6/1, Pich 4, Bonaventura a Tyler po 2

Sestava: Cvejn, Vitvar – Stára, Kosinka, Janeba, Hynek, Tyler, Neumann, Beránek, Bonaventura, Pich

Diváků: 30

 

 

2. liga mladších dorostenců

1.HC Pardubice – 1.HK Dvůr Králové 29:43 (16:22)

Mladší dorostenci dnes hráli v Pardubicích. Jednalo se o souboj dvou neporažených týmů v letošním roce. No a po závěrečném hvizdu zůstal už jen jeden neporažený. Tím je tým 1HKDK!!!! Naši hráči v Pardubicích předvedli další kanonádu a dál s přehledem kralují 2. lize mladšího dorostu!

Další utkání sehrají netradičně v neděli 10.11. od 14 hodin v domácím prostředí. Jako předzápas mužů se utkají s Bělou pod Bezdězem.

Branky: Lukáš Picha 13, Petr Voňka 10, Jan Kirschbaum 8, Jirousek 6, Macejka a Veselý po 2, Koblasa a Šeba po 1

Sestava: Vitvar – Macejka, Balla, Koblasa, Šeba, Picha Lukáš, Kirschbaum Jan, Hampl, Jirousek, Veselý, Voňka Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *