Oslabená sestava na body nedosáhla!

Házená9. kolo 1. ligy házené mužů, nás zavedlo na palubovku aktuálně druhého týmu tabulky, ČZ HBC Strakonice 1921, jednalo se o přímý souboj o druhé místo, jelikož jsme na Strakonice ztráceli pouhý jeden bod. Starší dorost přivítal v Náchodě Zubří. Mladší dorost rozšířil vítěznou sérii již na osm zápasů!

 

 

9. kolo 1. ligy mužů

ČZ HBC Strakonice 1921 – 1.HK Dvůr Králové 27:18 (14:12)

K utkání jsme odjížděli silně oslabeni, pouze v deseti hráčích, včetně dvou gólmanů a to se do dresu musel převléknout také předseda oddílu Martin Voňka. Dan Fiedor si odpykával disciplinární trest za přímou červenou kartu z minulého utkání. Jirka Groh hrál za Jičín v Kopřivnici. Kubu Kirschbauma a Kryštofa Černého nepustily studijní povinnosti. Michal Junek a Karel Hracha byli v práci. Před zbytkem týmu byl tedy nelehký úkol, pokud jsme chtěli bodovat.

Úvod utkání nám vyšel na jedničku, protože jsme se dostali do dvoubrankového vedení 2:0. Domácí však v zápětí otočili vývoj utkání na svojí stranu, díky šňůře tří branek. Na to se nám podařilo ještě reagovat a opět jsme se dostali do vedení 4:3 v 8. minutě. To bylo však naposledy v zápase, kdy jsme vedli. Zbytek poločasu jsme dotahovali jedno až dvoubrankové vedení domácích hráčů. Poločas skončil za nadějného stavu 14:12 pro domácí.

Vstup do druhého poločasu nám však vůbec nevyšel a právě zde se utkání zlomilo. Za úvodních osm minut jsme se nedokázali prosadit.  Domácí to naopak zvládli pětkrát a uskočili nám na sedmibrankový rozdíl 19:12. Poté se hra na nějaký čas vyrovnala, ale síly evidentně docházely, což se projevovalo jak v útoku, tak v obraně. Domácí si v klidu udržovali vysoký náskok, který se jim podařilo rozšířit až na devět branek a zaslouženě si dokráčeli pro vítězství před skvěle zaplněnou halou.

Příští sobotu nás čeká poslední domácí zápas v letošním roce. Netradičně od 18 hodin přivítáme tým Loun, které jsou momentálně na předposledním jedenáctém místě, to ovšem vůbec neznamená, že by se mělo jednat o jednoduchý zápas, v tomto kole porazili vysoko Bystřici pod Hostýnem! Vaši podporu budeme potřebovat!

Branky: Tomeš 7/3, Etrich a Kulhánek po 4, Kotík 3/1

Sestava: Babčaník, Šturma – Gogolák, Etrich, Kotík, Zelinka, Fiedor Robert, Kulhánek, Tomeš, Voňka

Vyloučení: 8 – 5

Diváků: 243

 

 

1. liga starších dorostenců

HC TJ Náchod – HC Zubří 26:34 (13:14)

Starší dorostenci si zápas se Zubřím předehráli již ve čtvrtek, na žádost Zubří. Po většinu zápasu hráli s kvalitním soupeřem vyrovnanou hru, až do stavu 21:21. Tam hosté uskočili na větší brankový rozdíl a zbytek zápasu již ovládli.

Další utkání sehrají v neděli 1.12. od 15 hodin v Jičíně.

Branky: Pich 11/3, Stára 5, Neumann 4, Kosinka a Metelka po 3

Sestava: Cvejn, Vitvar – Hynek, Stára, Kosinka, Paclík, Janeba, Metelka, Tyler, Neumann, Beránek, Bonaventura, Pich

 

2. liga mladších dorostenců

1.HK Dvůr Králové – HK Baník Most 32:23 (15:10)

Mladší dorostenci si hladce poradili s týmem Mostu, i když výkon týmu nebyl bez chybiček, zrodilo se zasloužené vysoké vítězství.

Další utkání sehrají v sobotu 30.11. od 16 hodin v domácím prostředí proti týmu Loun, jako předzápas zápasu mužů.

Branky: Picha Lukáš 10/2, Voňka Petr 7/2, Kirschbaum Jan 6/1, Jirousek 5/1, Veselý 3, Šeba 1

Sestava: Vitvar, Jerie – Balla, Macejka, Šeba, Picha Lukáš, Kirschabum Jan, Hampl, Jirousek, Veselý, Voňka Petr

Diváků: 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *