Poslední domácí zápas přinesl výhru!

Házená10. kolo 1. ligy házené mužů, na naši palubovku zavedlo aktuálně předposlední tým tabulky, Lokomotivu Louny. Za tým hostů nastupuje několik hráčů s extraligovými zkušenostmi z Lovosic a v minulém kole porazili vysoko Bystřici pod Hostýnem, nesmělo se tedy nic podcenit. Náš společný Náchodsko-Dvorský starší dorost odehrál derby v Jičíně. Mladší dorost přivítal stejně jako muži tým Loun!

 

 

10. kolo 1. ligy mužů

1.HK Dvůr Králové – Lokomotiva Louny 30:23 (13:14)

Oproti poslednímu zápasu jsme byli téměř kompletní, chyběl pouze Jirka Groh, který si plnil extraligové povinnosti za Jičín. Hostům zase chyběl střelec Klimt. Na absence opor to tedy bylo 1:1.

Vstup do utkání nám vyšel skvěle a ujali jsme se vedení 3:1. Branky po té padaly rovnoměrně na obou stranách a až do 15. minuty jsme udržovali jedno až dvoubrankové vedení. Pak ovšem přišel útlum, spousta vyloučení na naší straně a hosté rázem šňůrou čtyř branek dostali do vedení 8:11. V tu chvíli ovládali vývoj utkání. Díky skvělým zákrokům Martina Babčaníka v brance se nám však podařilo stáhnout náskok hostů na poločasový jednobrankový rozdíl 13:14.

Hned v úvodu druhého poločasu se nám podařilo srovnat. Hosté po té opět odskočili na dvoubrankový rozdíl, který jsme v zápětí opět srovnali. A ve dvanácté minutě jsme sérií tří branek definitivně zlomili vývoj utkání v náš prospěch. Časový úsek od 12. minuty do konce zápasu jsme vyhráli 12:6 a v poklidu jsme si dokráčeli pro další dva body. Na hřišti se vystřídali všichni hráči na soupisce. Hlavním střeleckým tahounem byl opět jedenácti gólový Tomáš Tomeš. Všechny pavouky z rohů branky také vymetal Dan Fiedor se 7 zásahy.

Velký dík také patří Vám divákům. Řadíme se k týmům s nejvyšší návštěvností v 1. lize a jak je pro nás divácká podpora důležitá snadno zjistíte, když se podíváte na počty nastřílených branek doma a venku. Děkujeme Vám!!!

Příští sobotu nás čeká poslední zápas v letošním roce. Od 17 hodin se představíme na palubovce vedoucího týmu 1. ligy, Tatranu Litovel!

Branky: Tomeš 11/3, Fiedor Daniel 7, Kotík 4, Kulhánek 3, Etrich a Zelinka po 2, Gogolák 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Černý, Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum Jakub, Zelinka, Fiedor Daniel, Fiedor Robert, Kulhánek, Tomeš, Picha Daniel

Vyloučení: 5 – 4

Diváků: 160

 

 

1. liga starších dorostenců

HBC Ronal Jičín – HC TJ Náchod 39:24 (21:12)

Ani na desátý pokus se našim starším dorostencům nepodařilo bodovat. Z Jičína, za který nastoupil také dvorský Tomáš Tomeš, si odvážejí vysokou porážku.

Poslední utkání letošního roku sehrají v sobotu 7.12. od 15 hodin v Náchodě s týmem HC Dukla Praha.

Branky: Pich 7, Kosinka 6/2, Neumann 4, Tyler 2, Bonaventura, Hynek, Janeba, Metelka a Paclík po 1

Sestava: Cvejn, Vitvar – Hynek, Kosinka, Paclík, Janeba, Metelka, Tyler, Neumann, Beránek, Bonaventura, Pich

Diváků: 118

 

2. liga mladších dorostenců

1.HK Dvůr Králové – Lokomotiva Louny 30:28 (14:14)

K vidění bylo velmi atraktivní a dramatické utkání v parádní divácké kulise, kterou si kluci za své výkony jistě zaslouží. Jednalo se o zápas prvního a třetího týmu, ze kterého vyšli po zásluze šťastnější naši hráči. Stále tak drží neporazitelnost a pokud uspějí příští víkend v Praze, zůstanou po podzimu bez ztráty bodu, což by bylo fantastické!

Poslední utkání roku sehrají v sobotu 7.12. od 14 30 hodin na palubovce Sokola Vršovice.

Branky: Picha Lukáš 10/2, Voňka Petr 7/2, Kirschbaum Jan 6/1, Jirousek 5/1, Veselý 3, Šeba 1

Sestava: Vitvar, Jerie – Balla, Macejka, Šeba, Picha Lukáš, Kirschabum Jan, Hampl, Jirousek, Veselý, Voňka Petr

Diváků: 70

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *