Všechny body zůstaly doma!

Lukáš Hloušek FotoV 15. kole 1. ligy házené mužů na naši palubovku zavítal tým z Brna, Tatran Bohunice, který z dosavadních třech odehraných jarních kol získal 5 bodů!. Mladší dorostenci se střetli s týmem Loko České Budějovice a starší dorostenci v neděli hráli na palubovce vedoucí Plzně!

15. kolo 1. ligy mužů

1.HK Dvůr Králové – Tatran Bohunice 29:24 (13:12)

V utkání jsme postrádali Jirku Groha, který hrál finále českého poháru v dresu Jičína, proti našemu dalšímu odchovanci Jakubu Kastnerovi v dresu Dukly Praha. Michala Junka do zápasu nepustily pracovní povinnosti a tak se po delší době na soupisce objevil Dan Picha.

I přes krásné jarní počasí se v hale ve Strži sešla jedna z největších diváckých návštěv v letošní sezoně, která mohla od samého začátku sledovat, že hosté jsou velice houževnatý tým a zápas tedy bude velice vyrovnaný. Opravdu, po většinu prvního poločasu se hrál vyrovnaný zápas, kdy se oba týmy střídaly ve vedení. Velkým problémem pro nás byl dobře chytající brankář hostů, kterého se nám nedařilo překonat. Na větší brankový rozdíl se nám podařilo uskočit až ve 27. minutě, kdy byl stav 12:9. Hosté však do konce poločasu stačili snížit a tak se do šaten odcházelo za stavu 13:12.

I ve druhém poločase pokračovala vyrovnaná hra až do 13. minuty, kdy se nám opět podařilo uskočit na rozdíl tří branek. Pak opět probíhala vyrovnaná pasáž hry až do 21. Minuty, kdy se nám podařilo sérií dvou branek zvýšit vedení na rozdíl čtyř gólů 25:21. Hosté ovšem po té stáhli náskok na rozdíl dvou branek. Závěrečných sedm minut zápasu jsme však vyhráli 4:1 i díky výbornému výkonu Martina Babčaníka v brance a připisujeme si tak zasloužené dva body do tabulky.

Nejlepším střelcem týmu byl tradičně Tomáš Tomeš s 10 brankami. Děkujeme Vám za podporu a skvělou kulisu, kterou vytvořili všichni diváci!

Další utkání hrajeme v neděli 16.3. od 17 hodin na palubovce rezervy extraligového Jičína, kde se nám dlouhodobě nedaří. Tak snad se to příští víkend podaří zlomit!

Branky: Tomeš 10/5, Fiedor Daniel 6, Etrich 4, Kotík a Kulhánek po 3, Kirschbaum Jakub 2, Hracha 1

Sestava: Babčaník, Šturma – Picha Daniel, Gogolák, Etrich, Kotík, Kirschbaum Jakub, Zelinka, Fiedor Daniel, Jůza, Kulhánek, Hracha, Tomeš, Fiedor Robert

Vyloučení: 6 (ČK: Fiedor)  – 7

Diváků: 230

 

 

1. liga starších dorostenců

SSK Talent Plzeň – HC TJ Náchod 42:19 (20:13)

Přetěžký úkol čekal na starší dorostence, kteří zajížděli na palubovku prvního týmu tabulky do Plzně. Se soupeřem dokázali držet krok pouze v prvním poločase a ve druhém už domácí dominovali.

Další zápas starší dorostenci sehrají v sobotu 15.3. od 14:30 hodin v Náchodě s týmem Sokol Ostrava.

Branky: Kosinka 4/1, Picha 3/2, Neumann, Stára, Tyler a Vitoušek po 2, Beránek, Čipera, Hynek a Paclík po 1

Sestava: Cvejn, Vitvar – Stára, Kosinka, Paclík, Čipera, Hynek, Tyler, Neumann, Beránek, Bonaventura, Vitoušek, Pich

 

2. liga mladších dorostenců

1.HK Dvůr Králové – Loko České Budějovice 32:23 (15:13)

Od mladších dorostenců se nečekalo nic jiného než dva body. Průběh zápasu byl však velice vyrovnaný. Zápas rozhodla až pasáž od 10. do 20. minuty 2. Poločasu, kdy naši hráči odskočili šňůrou pěti branek na sedmibrankový rozdíl 24:17 a definitivně tak zlomili odpor soupeře.

Střelecky se prosadili všichni hráči v poli a kluci tak drží i nadále neporazitelnost. Jediný bod zatím ztratili za remízu na palubovce Plzně!

Další zápas sehrají až v sobotu 15.3. od 13 hodin ve sportovní hale ZŠ Strž s týmem 1.HC Pardubice!

Branky: Picha Lukáš 10, Voňka Petr 8, Kirschabaum Jan 6, Balla a Jirousek po 3, Macejka a Šeba po 1

Sestava: Vitvar, Jerie –Balla, Macejka, Šeba, Picha Lukáš, Kirschabum Jan, Jirousek, Voňka Petr

Diváků: 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *