7. kolo Školní ligy miniházené ve Dvoře Králové nad Labem

HázenáVe středu 16. dubna 2014 se konalo ve sportovní hale ZŠ Strž ve Dvoře Králové nad Labem 7. kolo DVORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1. Z vítězství v kategorii 4. tříd se radovala ZŠ Podharť a v kategorii 5. tříd  ZŠ 5. května.

V kategorii 5. tříd vyhrál tým ZŠ 5. května se 6 body, na druhém místě se umístil tým ZŠ Schulzovy sady – Legionářská se 4 body, třetí místo obsadil tým ZŠ Strž se 2 body a na čtvrtém místě skončil tým ZŠ Schulzovy sady – Školní bez bodu. Kompletní výsledky zde.

4. ZŠ Schulzovy sady – Školní 10:17 0 body
V kategorii 4. tříd vybojoval turnajové vítězství tým ZŠ Podharť se ziskem 10 bodů. Na 2. místě se umístil tým Strž se 7 body, třetí skončil tým ZŠ Schulzovy sady – Školní se 6 body, na čtvrtém místě se umístil tým ZŠ 5. květen se 3 body, pátý skončil tým ZŠ Bílá Třemešná se 2 body a se stejným počtem bodů obsadil 6. místo tým ZŠ Schulzovy sady – Legionářská. Kompletní výsledky zde.

6. ZŠ Schulzovy sady – Legionářská 18:23 2 body

Sedmý turnaj letošního ročníku DVORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené uspořádal oddíl házené 1. HK Dvůr Králové ve spolupráci s Českým svazem házené, který tyto projekty organizuje a finančně podporuje.Jako rozhodčí a zapisovatelé v turnaji působili členové mládežnických týmů pořadatelského házenkářského oddílu 1. HK Dvůr Králové a spousta dalších dobrovolníků, kterým děkujeme za pomoc s organizací.

Další a zároveň poslední turnaj v letošním roce se bude konat opět ve Sportovní hale ZŠ Strž a to ve středu 14. května 2014.