POZVÁNKA: Házenkářská sobota ve Sportovní hale ZŠ Strž

Sportovní hala ZŠ StržNa domácí palubovce se nejdříve představí mladší dorostenci, kteří si mohou zajistit titul mistra 2. ligy! Vrcholem programu bude utkání 1. ligy mužů!

Mladší dorostenci v letošním ročníku ještě nepoznali chuť porážky. Ztratili jediný bod za remízu na palubovce druhé Plzně a v sobotním zápase si s předstihem mohou zajistit titul Mistra 2. ligy mladšího dorostu (Čechy)! Soupeřem jim bude 7. tým tabulky, Handball Liberec. Utkání startuje tradičně jako předzápas 1. ligy mužů od 15 hodin. Přijďte fandit a snad i oslavit titul našich dorostenců!

Více k mladšímu dorostu zde!

Od 17 hodin je pak na programu vrchol dne. Utkání 19. kola 1. ligy házené mužů, ve kterém přivítáme neoblíbeného soupeře, TJ Bystřice pod Hostýnem. Bystřice je v současné době na 8. místě tabulky s 15 body. My jsme po minulém kole klesli na 5. místo a na kontě máme bodů 20! V podzimním utkání na palubvce Bystřice pod Hostýnem jsme zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem 21:20, utkání bylo velice vyrovnané a to samé se čeká i nyní. My ale v domácím prostředí body rozhodně ztrácet nehceme! Všichni jste srdečně zváni, přijďte fandit!

Tabulka 1. ligy zde! Výsledky 1. ligy zde!

Zápas staršího dorostu byl nakonec přeložen až na středu 16.3. od 18 hodin!!!! Starší dorostenci, nastupující v letošním roce pod hlavičkou Náchoda, přivítají v 19. kole „extraligy“ staršího dorostu vedoucí celek KH Kopřivnice. Kluci v letošní sezoně zatím nezískali ani bod, i tak je pro ně ale účast v této soutěži školou k nezaplacení. Všichni jste srdečně zváni!

Více ke staršímu dorostu zde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *