Starší dorost zakončil rok vítězně, ostatním se nedařilo

Foto KH KopřivniceZranění a absence decimují naše týmy. Muži museli odcestovat na palubovku druhého týmu tabulky do Kopřivnice pouze v devíti hráčích. Na marodce staršího dorostu je pět hráčů, ale i přesto se jim podařilo zvítězit v Úvalech. Kompletní sestavu nemohli v Kopřivnici využít ani mladší dorostenci. Nadcházející zimní přestávka tak přijde více než vhod.

11. kolo 1. ligy mužů

KH Kopřivnice – 1. HK Dvůr Králové 44:18 (23:7)

K utkání nemohla odcestovat většina našich úderných spojek. Chyběl Tomáš Tomeš, Dan Fiedor, Jakub Kirschbaum, Robert Fiedor a také druhý brankář, Pavel Šturma. Torzo našeho týmu tedy v neděli odpoledne jelo, na palubovku horkého adepta na postup, bojovat o co nejpřijatelnější výsledek.

Už od začátku ale bylo patrné, že zápas to bude vyloženě za trest. Utkání mělo od první až do poslední minuty zcela jednoznačný průběh. Již v polovině utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Poločas 23:7 ve prospěch domácích.

Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, domácí nepřipustili žádné komplikace a po závěrečném hvizdu rozhodčích se radovali z vysoké výhry 44:18.

Branky: Picha Lukáš 7, Etrich 4, Kulhánek 3, Kotík 2, Zelinka 1, Hracha 1/1

Sestava: Martin Babčaník – Michal Paclík, Lukáš Gogolák, Pavel Etrich, Martin Kotík, Radim Kulhánek, Karel Hracha, Lukáš Picha, Martin Zelinka

2 min: 3:3                                                     

ŽK: 2:2                                             

Diváků: 200

 

 

 

2. liga starších dorostenců

TJ Sokol Úvaly – 1. HK Dvůr Králové 26:33 (11:17)

I přes početnou marodku našich dorostenců se zbytek sestavy s týmem z Úval moc nepáral. Již od první minuty vzali naši hráči vše do vlastní režie a bez komplikací dotáhli první poločas do vítězného konce o šest branek 11:17.

V úvodu druhé půle se domácí snažili s výsledkem něco udělat a dotáhli se až na tří gólový rozdíl, nicméně naše dorostence neohrozili a ti si tak přivážejí z Úval poslední dva body v tomto roce.

Branky: Voňka Petr 9, Picha Lukáš 8, Neumann 8/1, Bonaventura 3, Kirschbaum Jan a Macejka po 2, Balla 1

Sestava: Robert Boháč – Dan Balla, Štefan Macejka, Lukáš Picha, Jan Kirschbaum, Jan Neumann, Petr Voňka, Pavel Bonaventura

Diváků: 24

 

 

1. liga mladších dorostenců

KH Kopřivnice – 1. HK Dvůr Králové 39:25 (24:11)

Více info připravujeme…

Branky: Kučera 7, Voňka Petr 7/2, Mečava 6/1, Věcek Jan 3, Němeček a Veselý po 1

Sestava: Roman Věcek – Daniel Karlík, Matyáš Hampl, Dan Balla, Daniel Němeček, Adam Kučera, Jan Hassman, Marko Mečava, Petr Voňka, Jan Věcek, Lukáš Veselý

Diváků: 60

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *