Před sezonou 2015/2016

HázenáV pátek 7.8.2015 náš tým mužů, společně s dorostenci zahájí přípravu na novou sezonu.

Až do 20.8. bude probíhat kondiční příprava na atletickém stadionu (rychlost, vytrvalost a síla). V týdnu od 24. do 28.8. čeká hráče herní příprava v hale ZŠ Strž, tréninky budou probíhat každý den dvoufázově, tedy dopoledne a odpoledne. První ostrý zápas čeká náš tým 29.8. na palubovce Bělé pod Bezdězem v rámci 1. kola Českého poháru.

 

Ligové soutěže startují 19.9., to zajíždíme na palubovku Strakonic. V domácím prostředí se poprvé představíme 26.9. v 17 hodin, kdy přivítáme nováčka z Ostravy. Jinak v 1. lize mužů došlo opět k výrazné obměně týmů. Nováčky soutěže jsou Sokol Ostrava, BHS Starý Plzenec a z extraligy sestoupivší Sokol HC Přerov. Oproti loňsku soutěž opustily týmy KH Kopřivnice (postup do extraligy), Tatran Bohunice (sestup do 2. ligy) a HCB OKD Karviná B (nepřihlášena soutěž).

K výraznějším změnám v kádru mužů nedošlo. Lze očekávat daleko větší zapojení hráčů, kteří přišli z loňského staršího dorostu.

Po sestupu mladších dorostenců z nejvyšší soutěže byla pro letošek tato kategorie v našem klubu zrušena. Mladší dorostenci tak budou nastupovat společně s jejich staršími kolegy ve 2. lize staršího dorostu.

Rozpis celé sezony 1. ligy mužů naleznete zde.

Kompletní rozpis všech kategorií naleznete zde.

Mapa 1. ligy mužů 2015/2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *