2. ligaČlankyDorost

Dorostenci stále drží kontakt s vedoucí příčkou! Rozhodne poslední kolo?

Foto 1HKDKStarší dorostenci se i nadále drží na druhém místě tabulky, pouze o skóre za týmem Úval, který v domácím prostředí porazil do té doby vedoucí Pardubice. Zdá se, že o vítězi se rozhodne v posledním, 22. kole, kdy naši hráči hrají právě na palubovce Úval. Ve 20. kole ale čekal naše hráče soupeř ze spodních pater tabulky.

20. kolo 2. ligy starších dorostenců

1.HK Dvůr Králové – TJ Sokol Bělá pod Bezdězem 27:16 (16:5)

Kluci hráli s jedním hráčem na střídání. Do branky se vrátil Honza Vitvar a předvedl velmi dobrý výkon. Dobrý zápas odehrál i přes bolest zad Filip Šturm a stabilní střelecký výkon opět předvedl Honza Kirschbaum. Střelecky se ba naopak trápil Ruda Koblasa. Obrana byla velmi dobrá až na pět minut ve druhém poločase, kdy kluci úplně přestali hrát. Pomohl však timeout a kluci zápas s přehledem dohráli. Některé čeká písemná část maturit a tak přejeme hodně štěstí.

Autor: Martin Voňka

Další utkání hrají v neděli 8.5.. Od 15 hodin se v domácím prostředí haly ZŠ Strž střetnou s týmem Šťáhlav.

Branky: Kirschbaum Jan 9/2, Šturm 6, Šeba, Jerie a Koblasa po 3, Macejka 2, Hampl 1

Sestava: Jan Vitvar – Jan Kirschbaum, David Šeba, Rudolf Koblasa, Filip Šturm, Matyáš Hampl, Štefan Macejka, Dominik Jerie

Diváků: 30