Dorostenci zakončili sezonu remízou na palubovce mistra!

Foto 1HKDKStarší dorostenci v posledním zápase sezony remizovali na palubovce mistra letošního ročníku 2. ligy před více jak stovkou diváků.

22. kolo 2. ligy starších dorostenců

TJ Sokol Úvaly – 1.HK Dvůr Králové 24:24 (12:13)

V posledním utkání nás čekal těžký soupeř v podobě konečného vítěze 2.ligy. My jsme svoji šanci bojovat o titul propásli v domácím zápase s týmem Šťáhlav a tak jsme mohli maximálně bojovat o 2.příčku. V zápase jsme po dlouhé době mohli využít 2 hráče na střídání a soupeři jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Kromě začátku jsme po celé utkání vedli, místy až o 4 branky a to jak v 1., tak i 2.poločase. V závěru se však štěstí přiklonilo na soupeřovu stranu. Chybovali jsme častěji a možná i podlehli bouřlivé atmosféře.

Remíza nás posunula na nepopulární 4.místo, nicméně pouze s 2 bodovým rozdílem za vítězem. Všem hráčům děkuji za přístup během celé sezóny, kdy jsme bohužel kolikrát museli hrát bez střídání. Škoda, že jsme nemohli hrát celou sezónu v plné sestavě.

Přeji dlouhodobě zraněným, aby se jim podařil návrat zpět na hřiště a maturantům hodně zdaru při závěrečných zkouškách a též těch přijímacích.

Autor: Martin Voňka

Branky: Kirschbaum Jan 10/2, Picha Lukáš 4, Macejka 4, Šeba 3, Jerie 2, Hampl 1

Sestava: Jan Vitvar – Jan Kirschbaum, Lukáš Picha, David Šeba, Rudolf Koblasa, Filip Šturm, Matyáš Hampl, Štefan Macejka, Dominik Jerie

Diváků: 122