V posledním zápase půjde o vše a ještě něco navíc

Lukáš Hloušek FOTOV sobotu 6.5. od 17 hodin přivítáme již jistého mistra 1. ligy ČZ HBC Strakonice 1921 a pro jistotu udržení v soutěži musíme bodovat. Po 17 letech v našem dresu ukončí kariéru Daniel Fiedor!

Situace v závěru soutěže se vyvinula tím nejhorším možným způsobem. O jistotu udržení v soutěži musíme bojovat až do posledního kola, navíc proti již jistému mistrovi 1. ligy ČZ HBC Strakonice 1921. Vše se rozhodne tuto sobotu ve Sportovní Hala Zš Strž.

Při tomto zápase také uzavře své působení ve žluto-modrém dresu Daniel Fiedor. Tento hráč za nás bojoval nepřetržitě od roku 2000, kdy přišel z Karviné. S 1HKDK se stal několikrát nejlepším střelcem 1. ligy mužů, mistrem 1. ligy a 2. ligy mužů, odehrál zde i naši jedinou extraligovou sezonu. Zažil vzestupy i pády. V roce 2006 se stal sportovní osobností města.

Jelikož je zvykem, že každý končící hráč dává sud a prasátko. Už před zápasem se před halou bude točit prase samozřejmě i pro Vás, fanoušky.

Pozvěte své přátele a dorazte v sobotu již v 15 hodin na mladší dorost. Přijďte se rozloučit s Danem Fiedorem na palubovce a pomozte nám udržet 1. ligu ve Dvoře Králové nad Labem i pro další sezony. Za sdílení této pozvánky budeme jedině rádi!

Oficiální FB událost zde