Starší žáci vyloupili Příbram!

HázenáV neděli odehráli starší žáci premiérové utkání v soutěži středočeského kraje s Příbramí.

Spartak Příbram – 1.HK Dvůr Králové 22:31 (9:14)

Začátek zápasu nám moc nevyšel. Potřeba je zmínit, že kluci hráli poprvé se samolepícím míčem, hřiště bylo spíše na kapesní házenou a někteří nastoupili ke svému prvnímu mistrovskému zápasu. V 8.minutě 1.poločasu jsme tak prohrávali 6:3. Prostřídali jsme gólmany, kluci se aklimatizovali a od 16.min už nepustili soupeře do vedení. Navíc šňůrou 5 branek v závěru poločasu soupeři odskočili.

Druhý poločas jsme navyšovali postupně vedení na konečných 9 branek.

I přes vítězství jsme udělali velké množství technických chyb a to především při přechodu do rychlého útoku. Někteří měli problém trefit branku a obrana včetně gólmanů nefungovala podle našich představ. Pozitivní bylo, že nás na zápas odjelo 12, všichni si zahráli a i přesto, že na hřišti nebylo mnoho místa  (vzhledem k jeho rozměrům), podařilo se klukům sehrát pár nacvičený kombinací.

Sestava a branky: Kuhn Jakub 11, Voňka Tomáš 5, Teuber Šimon 4, Všetečka Jan 3, Antoš Jakub 2, Černý Antonín 2, Janeček Jakub 2, Steiner Nicolas 2, Ježek Jakub, Pospíšil Matěj, Krejzl Dominik, Malý Tomáš