Starší žáci válí! Třetí zápas, třetí výhra!

HázenáV neděli 1.10.2017 jsme sehráli třetí zápas ve Středočeském přeboru starších žáků v Kutné Hoře.

TJ Sparta Kutná Hora – 1.HK Dvůr Králové 17:25 (9:12)

Hrálo se na venkovním hřišti za slunného počasí. První poločas byl velmi vyrovnaný a soupeři jsme utekli až v samém závěru na rozdí 3 branek. Udělali jsme mnoho technických chyb a těch jsme se nevyvarovali ani ve druhé půli. Problémy nám dělala vysunutější obrana soupeře. Zápas jsme rozhodli šňůrou 4 branek mezi 14 a 16. minutou druhého poločasu. Výborně pracoval v obraně Tonda Černý, svůj standard předvedl i Kuba Kuhn. Pochválit musíme i Dominika Krejzla v brance.

Sestava a branky: Kuhn 9, Černý Antonín 5, Teuber 3, Steiner 3, Voňka Tomáš 2/1, Janeček 1, Všetečka Jan 1, Novák, Ježek, Malý, Krejzl