Starší žáci zakončili podzim porážkou v Mělníku

HázenáV sobotu 18.11.2017 jsme odehráli poslední dvojzápas podzimní sezóny. Bohužel na soupeře jsme ani tetntokrát nestačili. Závěr sezóny se nám tedy vůbec nepovedl a musíme přes zimu přidat, abychom mohli soupeřům porážky oplatit.

Házená Mělník A – 1.HK Dvůr Králové 27:19 (14:11)

Proti evidentně oslabenému soupeři, kterým vypomáhaly 2 dívky jsme podali zatím vůbec nejhorší výkon v sezóně a to ve všech činnostech. Zápas jsme pouze odchodili. Nedařilo se brankářům, v útoku jsme byli statičtí a nedokázali si poradit s vysunutou obranou. Se soupeřem jsme drželi krok pouze do 16. minuty prvního poločasu.

Sestava a branky: Krejzl, Malý – Kuhn 10/1, Steiner 4, Teuber 3/1, Janeček 1, Všetečka 1, Antoš, Ježek, Černý, Novák, Voňka

Házená Mělník B – 1.HK Dvůr Králové 33:28 (17:17)

Ve druhém zápase jsme od začátku podávali lepší výkon a zaslouženě vedli a to až o 4 branky. V 18.minutě prvního poločasu byl však zápas ovlivněn přímou červenou kartou pro našeho nejlepšího střelce Jakuba Kuhna. Nutno podotknout, že z našeho pohledu nesmyslné rozhodnutí. Od této doby soupeř využil situace a šel za vítězstvím. Poločas jsme ještě stačili remizovat, ale poté už jsme nedokázali držet krok. Situace donutila ostatní hráče k větší aktivitě, když nemohli spoléhat na Jakuba. Nejlépe ze všech na sebe vzal odpovědnost Šimon Teuber.

Sestava a branky: Krejzl, Malý – Kuhn 8, Teuber 7, Janeček 4, Černý 3, Všetečka 2, Steiner 2, Antoš 1, Voňka 1, Ježek, Novák