Kutná Hora byla nad síly našich žáků

HázenáDalším soupeřem, který nás prověřil ve starších žácích byla Kutná Hora.

1.HK Dvůr Králové – Sparta Kutná Hora 23:25 (12:11)

Celý zápas hrál soupeř vysunutou obranu a také přistoupil k osobní obraně. To jsou sice prvky házené, které byly pro tuto kategorii před soutěží zakázané, ale dle našeho názoru nesmyslně. A tak jsme si mohli vyzkoušet hru proti této obraně. Nutno poznamenat, že to byla jedním slovem katastrofa. Kluci nastoupili k zápasu vysloveně v pochodovém tempu a celý první poločas kromě začátku mírně vedli. Bohužel se v 15.minutě zranil Tonda Černý a i když to šel ještě jednou zkusit, tak nakonec ve 21.min ze zápasu odstoupil. Tím se nám rozpadla jak obrana, tak i útočná hra pivota. Ve druhé půli jsme až do 21.minuty udržovali vedení. Pak bohužel přišla čtyřbranková šňůra soupeře a my jsme nakonec prohráli o dvě branky.
Kluci udělali během zápasu neuvěřitelné množství chyb, dvakrát se nechali nesmyslně vyloučit, během naší přesilovky jsme několikrát odevzdali míč soupeři doslova zadarmo. Neproměnili jsme jasné šance.
Za takový výkon jsme si vyhrát nezasloužili.

Sestava a branky: Malý, Krejzl – Kuhn 9, Teuber 6, Janeček 3, Všetečka 2/1, Voňka 1, Rutrle 1, Černý 1, Antoš, Ježek, Novák, Pospíšil