První jarní výhra je na světě! 💪👊

Ve třetím utkání jarní části 1. ligy jsme se utkali se soupeřem z Bystřice pod Hostýnem. Již začátek utkání napověděl, že se bude jednat o vyrovnané utkání, když se skóre přelévalo ze strany na stranu. Problémy nám dělaly rychlé brejky soupeře po našich ztrátách v útoku a i díky tomu šel do šaten s vedením 14:15 náš soupeř. Úvod druhého poločasu nám vyšel náramně. Sérií několika pěkných akcí v útoku a také především vynikajících zákroků Martina Babčaníka jsme soupeři utekli na 20:16. Poté přišla na řadu šestiminutovka Filipa Šturma, který za tuto dobu soupeři nasázel 6 branek a skóre zápasu bylo ve 13. minutě druhého poločasu 24:18! Další dvě naše branky znamenaly nejvyšší rozdíl skóre v zápase 26:18. Soupeř ke konci zápasu ještě stihl mírně snížit náskok, ale vedení jsme si pohlídali a připsali si velice důležité dva body do tabulky! ✅
1HKDK – HK Bystřice pod Hostýnem 32:26 (14:15)
Je třeba vyzdvihnout týmový a bojovný výkon, který příchozí diváky musel bavit, a který nám ukázal, jakým stylem bychom se měli prezentovat i nadále. Především pak příští týden v DERBY proti Náchodu, což bude nejspíš nejdůležitější zápas sezóny!!!
Děkujeme všem, kteří nás dorazili podpořit a doufáme, že nás přijedete podpořit i příští sobotu do Náchoda, budeme to potřebovat! S Vámi jsme silnější!!! 💪🤜🤛