Mladší žáci ovládli regionální ligu B

V neděli 21. května se naši mladší žáci zúčastnili posledního turnaje regionální ligy B, kam byli po podzimu zařazeni. Turnaj se konal v Jičíně a naši hráči si tam vybojovali konečné první místo, kdy porazili nejprve domácí Jičín 20:16, Jablonec nad Nisou 23:14, Louny 20:4 a podlehli pouze v posledním utkání DHK Most 14:19. Celkem nasbírali za celé jaro 34 bodů a skončili tak o dva body před Jičínem. Nic na tom nemůže změnit ani poslední turnaj, který proběhne až 10.6. bez účasti nás a Jičína.

Tabulku střelců navíc ovládli také naši hráči – Štěpán Jaroš se 142 brankami a na druhém místě Adam Růžička se 101 brankami.

Gratulujeme všem hráčům a trenérce Evě Kilevníkové a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!

Kompletní výsledky naleznete zde https://www.handball.cz/souteze/muzi/regionalni-liga-mladsich-zaku-b